Team Building Programa Įmonėms

Team Building ENTRY klube?

Taip. Biliardo turnyras ENTY klube yra gera mintis, nes padės atskleisti darbuotojų azartiškumą ir sustiprinti tarpusavio ryšius.

APRAŠYMAS

🎱 Team Building turnyras! Mes organizuojame draugiškus biliardo turnyrus, kurie yra puikus būdas skatinti komandos bendradarbiavimą ir konkurenciją. Žaidimas reikalauja ne tik asmeninių įgūdžių, bet ir bendros strategijos, skatinantis komandas dirbti kartu siekiant pergalės.

🤝 Erdvės pritaikymas. ENTRY gali būti pritaikytas bet kokio dydžio grupėms, suteikiant jums puikią galimybę surengti komandos stiprinimo renginį, kur kiekvienas darbuotojas jaustųsi įtrauktas. Tai neformali aplinka, kurioje darbuotojai gali atsipalaiduoti ir geriau pažinti vieni kitus.

🍕 Maistas ir gėrimai. Mėgaukitės skaniu maistu ir įvairiais gėrimais. Siūlome įvairias maisto pasirinkimo galimybes, kad jūsų komanda būtų energinga ir patenkinta viso renginio metu.

🏆 Švęskite sėkmę kartu! Pažymėkite renginį apdovanojimų ceremonija, kad užtvirtintumėte dienos pasiekimus. Pripažinkite individualius talentus ir komandos pastangas, sustiprindami teigiamą komandos dinamiką.

💌 Rezervuokite datą dabar! Pasiruošę pakelti savo komandą į naują lygį? Užpildykite žemiau esančią formą, įrašykite pageidaujamą datą ir mes su jumis susisieksime.

Kainoraštis

1 paketas

Rekomenduojama įmonėms iki 15 žmonių. Pagal pasirinktą programą siūloma pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai. Komandinio turnyro suorganizavimas ir pravedimas, įvairių komandinių rungčių pravedimas, taurių įteikimas

Kaina – vakaro vedėjas 150 EUR su PVM,
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai pagal poreikį

2 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį, parenkami komandos formavimo (team building) pulo žaidimai

Kaina – 850 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.)
1050 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

3 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį, parenkami komandos formavimo (team building) pulo žaidimai. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai

Kaina – 950 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.)
1150 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

4 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjo, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai. Komandinio turnyro suorganizavimas ir pravedimas, įvairių komandinių rungčių pravedimas, taurių įteikimas

Kaina
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM
Aštuonių pulo stalų salės nuoma su vakaro vedėju 1000 EUR su PVM (trukmė iki 6 val.) nuo sekmadienio iki ketvirtadienio
1200 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį*

Registracija