Švęsk Gimtadienį

Azartiškas gimtadienis ENTRY klube

Nuosava erdvė, klubo atmosfera, skanus maistas, azartiškas turnyras, ir žinoma – puikūs prisiminimai.

APRAŠYMAS

🎉 Įsimintinas Gimtadienis! Pažymėkite savo ypatingą dieną unikalia švente ENTRY biliardo klube. Kiek jūsų draugų šventė gimtadienius biliardo klube? Pakvieskite visus į naują gimtadienio formatą, ir mes pasirūpinsime, kad įspūdžių užtektų ilgam.

🎱 Smagus žaidimas visiems! Pakvieskite savo draugus ir šeimą partijai biliardo. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, suorganizuosime šventę, kuri garantuos gerą laiką kiekvienam, o azartiškas turnyras priduos papildomo adrenalino.

🥳 Individualūs šventės planai! Pasirinkite iš mūsų šventės formatų, kur kiekvienas sukurtas atsižvelgiant į jūsų unikalius pageidavimus. Nuo erdvės iki maitinimo, mes viskuo pasirūpiname, užtikrindami, kad jūsų gimtadienio šventė būtų tokia pat unikali kaip ir jūs.

📅 Jokio organizacinio streso! Leiskite detalėmis pasirūpinti mums, o jūs susikoncentruokite į smagumą. ENTRY kolektyvas suplanuos visa renginį, o jums beliks mėgautis draugų kompanija.

💌 Užsisakykite savo gimtadienio Bumą dabar! Pasiruošę pūsti žvakutes kitaip? Užpildykite žemiau esančią formą, kad rezervuotumėte savo gimtadienio renginį ir mes su jumis susisieksime.

Kainoraštis

1 paketas

Rekomenduojama kompanijai iki 15 žmonių. Pagal pasirinktą programą siūloma pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai. Turnyro suorganizavimas ir pravedimas, pertraukose greitojo pulo (speed pool) rungtis, nugalėtojams taurių įteikimas

Kaina – vakaro vedėjas 150 EUR su PVM
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai pagal poreikį

2 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį, parūpiname turnyrines lenteles ir laimėtojų taures

Kaina – 850 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.)
1050 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

3 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį, parūpiname turnyrines lenteles ir laimėtojų taures. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai

Kaina – 950 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.) 
1150 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

4 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai. Turnyro suorganizavimas ir pravedimas, pertraukose greitojo pulo (speed pool) rungtis, nugalėtojams taurių įteikimas.

Kaina – 1000 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.)
1200 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

*Privatūs vakarai organizuojami tik visam vakarui

Registracija