Įmonių Vakarai

Įmonės vakaras ENTRY klube

„Nesitikėjau, kad bus taip smagu“. Tai dažniausia frazė, kurią girdime po įmonės vakarų ENTRY klube.

APRAŠYMAS

🎱 Draugiškos varžybos! Pakvieskite savo komandą į draugišką biliardo turnyrą. Čia svarbiausia ne laimėjimas, o komandinis darbas, strategija ir mėgavimasis akimirka.

🍻 Į sveikatą komandos ryšiui! Nieks taip nesuartina nei patinkantys gėrimai, juokas ir jauki aplinka. Visą tai rasite ENTRY klube, kur jūsų komanda galės atsipalaiduoti ir bendrauti.

🥇 Pritaikyta Jūsų komandai! Nesvarbu, ar esate maža startuolio įmonė, ar didelė korporacija, mes pritaikome vakarą pagal jūsų komandos dydį ir pageidavimus. Mėgaukitės asmenišku meniu, formatu, ir detalėmis, kurios jūsų renginį padaro išskirtinį.

📅 Jokio organizacinio streso! Tegul atsipalaiduoja visa jūsų komanda. Leiskite detalėmis pasirūpinti mums, o jūs susikoncentruokite į smagumą. ENTRY kolektyvas suplanuos visa renginį, o teks mėgautis vakaru.

💌 Rezervuokite datą dabar! Pasiruošę sukurti vakarą, apie kurį jūsų komanda kalbės dar ilgus metus? Užpildykite žemiau esančią formą, įrašykite pageidaujamą datą ir mes su jumis susisieksime.

Kainoraštis

1 paketas

Rekomenduojama įmonėms iki 15 žmonių. Pagal pasirinktą programą siūloma pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai. Turnyro suorganizavimas ir pravedimas, pertraukose greitojo pulo (speed pool) rungtis, nugalėtojams taurių įteikimas

Kaina – vakaro vedėjas 150 EUR su PVM, taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai pavienių stalų nuoma, valgiai ir gėrimai pagal poreikį

2 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį

Kaina – 850 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.) 
1050 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

3 paketas

Privatus vakaras trečiame aukšte, valgiai ir gėrimai atskirai pagal poreikį. Vakaro vedėjas, pasakojimas apie biliardą ir pulą, pulo taisyklių išaiškinimas, pulo technikos pagrindai, dalyvių klausimai

Kaina – 950 EUR su PVM nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (viso 6 val., nuo 18 val. iki 24 val.)
1150 EUR su PVM penktadienį ir šeštadienį (viso 8 val., nuo 18 val. iki 02 val.)*
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM, papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

4 paketas

Siūlome Jums privatų vakarą trečiame aukšte su vakaro vedėju.
Vakaro vedėjas – profesionalus pulo žaidėjas papasakos Jums apie pulą: išaiškins pulo taisykles, pulo technikos pagrindus, atsakys į dalyvių klausimus. Taip pat suorganizuos ir praves turnyrą – pertraukose siūlome greitojo pulo (speed pool) rungtį, nugalėtojams bus įteiktos taurės.

Kaina:
Taurės nugalėtojams 30 EUR su PVM
Aštuonių pulo stalų salės nuoma su vakaro vedėju 1000 EUR su PVM (trukmė iki 6 val.)
nuo sekmadienio iki ketvirtadienio*
1200 EUR su PVM (trukmė iki 8 val.) penktadienį ir šeštadienį
papildomai valgiai ir gėrimai pagal poreikį

*Privatūs vakarai organizuojami tik visam vakarui

Registracija