Originalios Gimtadienio Idėjos 2024 metais

ORIGINALIOS GIMTADIENIO DOVANŲ IDĖJOS 2024

1. Atpalaiduojantis Savaitgalis:

 1. SPA Savaitgalis: Dovanokite SPA atostogas kurorte, kur galima mėgautis masažais, veido procedūromis ir ramybės oazėmis.
 2. Poilsis Gamtoje: Organizuokite savaitgalio išvyką į kalnus ar jūros pakrantę, kur galima pasimėgauti gamtos grožiu ir atsiriboti nuo miesto šurmulio.
 3. Romantiškas Poilsis Dviem: Pasirinkite jaukią sodybą ar viešbutį su privačiu jacuzzi ar sauna, idealiai tinkančią romantiškam savaitgaliui.

2. Teminiai vakarėliai:

 1. Retro tema: Čia galima organizuoti vakarėlį, kurio metu svečiai pasipuošia pagal praėjusio amžiaus 60-ųjų ar 70-ųjų mados stilius. Dekoracijos ir muzika taip pat atitinka tą laikotarpį.
 2. „Hollywood” tema: Šis vakarėlis gali būti organizuojamas kaip raudonojo kilimo renginys, kur svečiai atvyksta pasipuošę kaip žvaigždės. Galima įrengti fotografavimosi sieną ir apdovanojimus geriausiai apsirengusiems svečiams.
 3. „Great Gatsby” tema: Čia galima atkurti 1920-ųjų dešimtmečio Amerikos džiazo erą su prabangiais dekoracijomis, šampano fontanais ir charlestono muzika.

3. Gastronominės patirtys:

 1. Restoranų lankymas: Čia gimtadienio šventė gali būti organizuojama išskirtiniuose restoranuose, siūlančiuose autentiškus patiekalus iš įvairių pasaulio šalių.
 2. Degustacijos: Tai gali būti vyno, sūrio ar netgi šokolado degustacijos, kurios vyksta pas specialistus arba jaukiuose butikiniuose barų.
 3. Privačios vakarienės su profesionaliu virėju: Tai galėtų vykti namuose ar išskirtinėje vietoje, kur profesionalus virėjas paruošia asmeniškai sukurtą meniu.

4. Kelionės ir išvykos:

 1. Savaitgalio išvyka į miestą: Tai gali būti trumpas kelionė į artimą gražų miestą, lankant vietines lankytinas vietas, muziejus ar restoranus.
 2. Išvyka į gamtą: Čia galima planuoti kempingą, žygį kalnuose ar netgi poilsį prie jūros.
 3. Trumpi atostogų kelionės: Tai galėtų būti kelionės į egzotiškas šalis, kurios metu galima mėgautis nauja kultūra ir aplinka.

5. Koncertai ir renginiai:

 1. Bilietų į mėgstamų atlikėjų koncertus dovanojimas: Tai gali būti koncertai tiek Lietuvos, tiek užsienio scenose, suteikiant galimybę išvysti mėgstamus atlikėjus gyvai.
 2. Kiti kultūriniai renginiai: Tai gali apimti teatro spektaklius, operas, baletus ar kino premjeras.

6. Sportiniai renginiai:

 1. Bilietų į svarbius sporto įvykius dovanojimas: Tai gali būti bilietų į didžiuosius futbolo mačus, tarptautines krepšinio varžybas ar netgi olimpines žaidynes.
 2. Prisijungimas prie sporto renginių: Tai gali apimti ne tik stebėjimą, bet ir dalyvavimą aktyviose sporto veiklose, pavyzdžiui, bėgimo renginiuose.

7. Draugų turnyras:

 1. Jogos Pamokos: Dovanokite asmenines jogos pamokas su sertifikuotu jogos mokytoju. Į pirmą nueikite visi kartu.
 2. Aktyvaus sporto treniruotė: Savigynos pamokos, šaudymo kursas, paint-ball grupei ir pan.
 3. Biliardo turnyras. Mes, žinoma labai kviečiame išbandyti gimtadienio turnyrą draugams ENTRY klube.

TOP Gimtadienio dovanos vyrams 2024

Turint gerą mintį apie gimtadienio šventę, belieka pasirūpinti dovanomis. Štai dovanų 2024 metams idėjos vyrams.
 1. Graviruotos dovanos: gertuvė, rašiklis (mažiau patinkantiems vyrams), ar graviruotas peilis yra unikalūs ir įsimintini. Suasmenintos dovanos parodo dėmesingumą ir ilgiau išlieka atmintyje.
 2. Gėrimai: nėra paslaptis, kad tai dažnai vyrams dovanojami daiktai, o tuo pat ir vertinami. Rinkinys viskio mėgėjui, asmeninio alaus dėžė ar tiesiog neragautas egzotinis gėrimas dažnu atveju liks įvertinti kaip tinkama dovana.
 3. Praktiški daiktai: tokie daiktai kaip piniginė, stilinga odinė rankinė arba aukštos kokybės šveicariškas peiliukas gali būti praktiški ir stilingi.
 4. Dovanos aktyviems: gamtos mėgėjams apsvarstykite dovanas, atitinkančias jo pomėgius, pavyzdžiui, stovyklavimo reikmenis, žygio reikmenis ar asmeninį butelių atidarytuvą.
 5. Mada ir stilius: tokie daiktai kaip suasmenintas kelionins krepšys ar stilingas švarkas gali būti puikūs madą ir keliones mėgstančiam vyrui.
 6. Namai ir laisvalaikis: dovanos mamų ūkiui gali būti tiek linksmos, tiek praktiškos – nuo spynos vonios durims iki elektrinio suktuvo.
 7. Sportas ir sveikata: mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, apsvarstykite sporto salės įrangą, aukštos kokybės vandens buteliuką ar sportavimo priedus.
 8. Gurmanai ir virtuvė: kulinarijos mėgėjams puikiai tiks virtuvės prietaisai, gurmaniško maisto krepšeliai arba aukštos kokybės raudonojo vyno taurių rinkinys.
 9. Unikali patirtis: dovanokite ne daiktus, o patyrimus, pvz., alaus gaminimo patirtį, maisto gaminimo pamoką ar bilietus į sporto renginį ar koncertą.
 10. Techniniai prietaisai: techniką mėgstantiems žmonėms apsvarstykite naujausius įranginius, išmaniuosius namų įrenginius arba aukštos kokybės ausines.

Susisiekite su mumis, kad aptartume, kaip galime padėti jūsų įmonei stiprinti komandinę dvasią per neįprastą ir įsimintiną vakarėlį mūsų biliardo klube. Mes esame čia, kad padėtume jums įgyvendinti tikrą team building renginį, kuris ne tik pralinksmintų, bet ir sutelktų jūsų komandą.

Top 10 gimtadienio dovanų moterims

O čia dešimt populiariausių gimtadienio dovanų kategorijų moterims:
 1. Papuošalai: Laiku patikrinta dovana, kuri gali būti elegantiškas kaklo papuošalas ar stilinga apyrankė.
 2. SPA: SPA dovanų rinkiniai arba masažo čekiai, skirti atsipalaidavimui.
 3. Mados aksesuarai: Rankinės, šalikai ar madingi akiniai nuo saulės.
 4. Namų Dekoras: Meniški arba funkcionalūs namų dekoro elementai.
 5. Patyrimai: savaitgalio skrydis, kulinariniai patyrmai, vyno degustacijos.
 6. Grožio ir odos priežiūros produktai: Aukštos kokybės odos priežiūros rinkiniai arba makiažas.
 7. Knygos: Mėgiamo autoriaus knyga ar nauji knygų patyrimai.
 8. Asmeninės dovanos: Pavyzdžiui, užsakomieji papuošalai, asmeninis dienoraštis arba nuotraukų albumas.
 9. Meno Dirbtuvės: Dovanokite dalyvavimą meno dirbtuvėse, pavyzdžiui, keramikos ar tapybos pamokose.
 10. Gurmaniškas Maistas: Pristatykite išskirtinį gurmaniškų patiekalų rinkinį arba specialaus restorano dovanų čekį.

Gimtadienio šventės kitose pasaulio šalyse

Vis dar trūksta minčių? Štai keli pavyzdžiai, kaip tam tikri gimtadieniai yra švenčiami kitose pasaulio šalyse:
 • Vokietija: Vieniši 30-mečiai vyrai švenčia gimtadienius valydami miesto rotušės laiptus, o tai simbolizuoja jų pasirengimą santuokai.
 • Nyderlandai: 50-mečiai švenčiami „matant Abrahamą” ar „matant Sarą”, kas yra simbolinis būdas paminėti įgytą išmintį ir patirtį.
 • Meksika: Čia gimtadieniai švenčiami su fiestomis ir pinjatomis, o 15 metų merginų gimtadieniai – Quinceañera – yra iškilmingai švenčiami kaip mergaitės perėjimas į moteriškumą.
 • Brazilija: Gimtadienio proga yra įprasta traukti gimtadienio vaiko ausis, kiekvienam gyvenimo metui po vieną traukimą. Taip pat populiarūs yra gardūs trufeliai.
 • Gana: Gimtadieniai čia dažnai švenčiami su tradiciniu patiekalu „oto”, kurį dalinasi su draugais ir šeimos nariais.
 • Australija: Dėl šiltų oro sąlygų, dauguma gimtadienių švenčiami lauke su kepsninėmis. Vaikai mėgaujasi specialiu patiekalu – „fairy bread”, kuris yra paprasta balta duona su sviestu ir cukraus pabarstukais.
 • Jamaika: Gimtadienio metu vaikas gali būti apibarstytas miltais, kas yra senas pokštas, tapęs tradicija.
 • Japonija: Čia ne kiekvienas gimtadienis švenčiamas, o vaikų sveikata ir gyvenimo metai yra dėkojama per Shichi-go-san šventę.
 • Kinija: Pirmasis vaiko gimtadienis švenčiamas kaip didelė šventė, o kiti gimtadieniai dažnai pažymimi dovanojant raudonus vokus su pinigais.
 • Indija: Gimtadieniai čia yra švenčiami tiek dvasiai, tiek kūnui, pradedant nuo apsilankymo šventykloje ir baigiant šokiais bei dovanomis.

Registracija